Total Uninstall

Total Uninstall

Total Uninstall umožňuje monitorovat změny systému v souvislosti s instalací nového software a provést tak později jeho důkladnou odinstalaci. Získáte tak detailní přehled o všech změnách a nastavení, které instalátory vytváří. Total Uninstall  nicméně dokáže odstranit i programy bez zápisu v Přidat nebo odebrat programy. Samozřejmostí je vytváření záloh odinstalovaných programů. Výbornou věcí je možnost vytvoření kompletní zálohy programu a její následné obnovení třeba na již přeinstalovaném PC.

Proces Monitorování instalace


Vývojář aplikace nicméně myslel i na váš disk, a tak přibalil do programu funkci jménem Čistič. Ta dokáže smazat přebytečné „smetí,“ které se nám hromadí díky prohlížečům a všemožným temp souborům.

Total Uninstall

Jedná se tedy o komplexní nástroj, který vám pomůže udržovat počítač ve skvělé kondici a při dodržování základních pravidel bude opravdu dobrým sluhou.

Program ke stažení zde – shareware

https://twitter.com/cech_marek

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich