Battlefield 2142 – hra, která je tu se mnou již 7 let

Battlefield 2142 – hra, která je tu se mnou již 7 let

„Píše se rok 2142 a příchod nové doby ledové uvrhl celý svět na pokraj paniky a zmaru. Pouze malá část zemského povrchu, která nebyla pokryta ledem, může uživit zbytky lidské populace. Matematika je v tomto případě neúprosná: někdo přežije, většina zemře.  Ve hře Battlefield 2142 si hráči mohou vybrat ze dvou vojenských supervelmocí – Evropského společenství nebo nověji uskupené Pan Asijské koalice – v rozhodující bitvě o přežití.“

Battlefield 2142

Hra, která mě uchvátila. Hra, která mě baví. Hra, u které jsem strávil stovky hodin, a další určitě přibydou. A proč tomu tak je? Odpověď je jednoduchá – splňuje přesně to, co má kvalitní střílečka splňovat. Zní to jednoduše, ale je to tak. Hra může vypadat jakkoliv bombasticky, ale jestli vám nic nedá nebo není ani trochu reálná a k zabití soupeře stačí jedna střela sniperkou kamkoliv do soupeře, tak potěš pánbůh… Pokud se jedná jen o ukázku nového enginu (domyslete si Crysis 3), opravdu bych litoval utracených peněz.

Epic online multiplayer podporuje hru až 64 hráčů, přičemž umožní hráčům stát se buď součástí běžné bojové jednotky v první linii, nebo ve Velitelském módu řídit strategicky bitvu. Baví vás technika? Pak zde máte nepřeberné množství vozidel. To je přesně to, co já očekávám od dobré střílečky. Nicméně Battlefield jde dál. Jde mnohem dál. Když si uvědomíme, že vyšel už v roce 2006, jedná se opravu povedený titul, kterému by mnohé hry (hlavně z poslední dekády) měly závidět. A navíc, vývojáři si hráčů cení – není to tak dávno (v rámci stáří hry de facto po 5 letech) co nabídli dříve placený datadisk Northern Strike zdarma atd…

Co dalšího posouvá Battlefield v mých očích tak vysoko?

Titan mód

Bitva, při které musí být zničen nepřátelský Titan, těžce obrněná bitevní létající loď. K zneškodnění Titanu je nejdříve nutné zničení jeho obranných štítů a následné proniknutí do jádra lodi a její zničení.

Reálnost

Vítězi patří všechna válečná kořist! Vybavení, vyznamenání a další prémie jsou uděleny ve hře přímo v reálném čase. Stačí si vybrat jednu z nich a budete mít možnost je použít již při dalším oživení. A Kvalitní hráč se vždy pozná tak, že svoji taktiku dokáže přizpůsobit momentálním podmínkám na bitevním poli.

High-tech zbraně

EMP granáty, strážní věže, inteligentní miny, maskovací zařízení a mnoho dalších věcí, díky kterým i menší jednotka dokáže díky spolupráci napáchat znatelné škody. Hru si vždy nejvíc užiji s kamarády přímo v jedné četě!

Takže pokud byste si chtěli se mnou zahrát, najdete mne ve hře pod nickem:

Brigadier General AmikCZE Czech Republic Statistiky

Battlefield Rock Theme by Battlefield 2142 on Grooveshark

https://twitter.com/cech_marek

Leave a reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat